فولاد ساب گستر نظریان

درباره فولادساب گسترنظریان

فولاد نظریان با بیش از 20 سال سابقه فعالیت تخصصی خود را در صنعت فولاد آغازکرد این شرکت با بهره گیری از مهندسان، نیروهای مجرب با دانش فنی و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات به روز و با ارائه خدمات مهندسی و اجرایی به کارخانجات به یکی از مؤثرترین تأمین کنندگان فولاد تبدیل شده است، طی این مدت با شرکت هایی همچون ایران خودرو(ساپکو)، شرکت های تامین کننده قطعات سایپا، صنایع دفاع و مطرح ترین قالبسازان صنایع پلیمر و ... همکاری داشته است .

علاوه بر مشاوره و آموزش، واردات انواع فولاد های آلیاژی، تأمین انواع فولادهای آلیاژی مصرف کنندگان، در داخل مجموعه در زمینه ی تولید و صادرات درب سردخانه فعالیت دارد. فولاد نظریان محصولات خود را به کشورهایی از جمله ارمنستان، روسیه، گرجستان، عراق و .... صادر می کند. این مجموعه با توجه به نیاز آموزش و آشنایی همکاران قالبساز با فولادهای آلیاژی به این تصمیم رسید که کلاس های آموزشی و مشاوره درزمینه شناخت فولاد های فوق الذکر را برگزار نماید.

دستگاه هایی که این مجموعه در اختیار دارد شامل برش 360 mm الی 1300 mm می باشد ، که این مهم وجه تمایز این مجموعه در منطقه را رقم می زند .همچنین جهت سفارش و واگذاری از لحاظ تناژ و سایز محدودیتی در داخل مجموعه نداریم.

فولاد نظریان در دو سالن مجزا به مساحت دو سالن 700 متری انبار و یک سالن برشکاری 350 متری با دراختیار داشتن 8 دستگاه برش ساخت کشورهای اروپایی و کشور ترکیه با بالاترین سرعت و بیشترین دقت و کمترین دور ریز در برشکاری ، خدمات خود را ارائه می دهد . بدین ترتیب مشتریان زمان زیادی از سفارش تا تحویل را تلف نخواهند کرد.